BİZDEN BİRİ OLMAK

Bizi biz yapan özelliklerimizin başında bilgi birikimimizi, öğretileri ve deneyimi nesilden nesile aktarma becerimiz gelir.

Girişimci Ruhumuz: Hem ruhumuzu hem de geçmişten gelen deneyimlerimizle sezgimizi kullanırız.

Ortaklık Perspektifimiz: Bilgi paylaşımını ve karşılıklı faydayı çok önemseriz. Ortaklarımızın bilgi birikimine saygı duyar ve kendi kültürümüzle harmanlarız.

Liderlik Anlayışımız: Çok yönlü düşünür; her çalışanı bir yetenek olarak görür ve onları yeteneklerini en iyi kullanabilecekleri yerde değerlendiririz.

Teknoloji: Teknolojiyi daha çok insana dokunmak için kullanırız. Dijitalleşme önceliğimizdir.

Kültür & Sanat Anlayışımız: Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle toplumdan kazandığımızı topluma geri veriyoruz. Çağdaş̧ bir yaşam tarzı oluşturulmasına destek oluyor, daha modern bir geleceğe hep birlikte ilerliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı çalışanlarımızın potansiyellerini en üst noktada geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır.

Bu amaçla performans değerlendirme sonucunda elde edilen veriler Eğitim ve Gelişim, Kariyer Yönetimi ve Ücret Yönetimi sistemlerinin uygulanmasında kullanılmaktadır.

E-TİCARET SATIŞ’DA İŞ FIRSATLARI

Firmamız ile ilgili açık pozisyonlar için ilan ayrıntılarına sitemizden bakabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

“Firmamızın iş ilanları sadece eticaretsatis.com adreslerinde yayınlanmaktadır. Bu mecralar dışındaki ilanlar asılsız olup, şirketimiz ile bir ilgisi bulunmamaktadır.”

İŞE ALIM

Firmamızda işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında, Firma değerleriyle örtüşen kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır.

Kurumuna ve iş arkadaşlarına bağlılık, yoğun bir iş temposunda yaratıcı çalışabilmek ve yenilikçi fikirler üretebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

İnsan kaynağı ihtiyacımızı öncelikle intranetimizde yayınlanan ilanlar aracılığıyla, grup içi yeteneklerle tamamlamak birinci önceliğimizdir. Dış kaynak olarak eticaretsiparis.com aracılığıyla gelen başvurular değerlendirilmektedir.

İşe alım değerlendirmelerinde pozisyonun gerekliliğine göre;

Sözel ve sayısal yetenek testleri,

İngilizce sınavları,

Rol oyunu, vaka çalışması gibi Değerlendirme Merkezi uygulamaları,

Kişilik envanterleri,

Yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmaktadır.